Děkujeme Real Top Praha!

Real Top Praha patří k těm, kteří činnost nadace pravidelně podporují. Moc děkujeme za krásných 20 000 Kč z akce Motorlet, kterou si vám dovolíme zprostředkovat slovy Jaromíra Bosáka: 
Po dvou zápasech v sobotu tělo v neděli poněkud protestovalo, když mu bylo zvednouti se z pelechu. Ale nebylo jiné cesty, neboť Real Top Praha měl před sebou tuplovanou porci utkání i v sedmém dni týdne. Nejprve se část kádru sešla po poledni v Jinonicích - na Motorletu. Tradiční pražský klub slavil 105 let a součástí programu byl i mač na malém hřišti proti místním borcům, posíleným útočníkem Kohákem. Dres Realu Top Praha oblékli pánové Herco, Rajnoch, Diviš, Šimurka, Šírl, Záruba, Noha, Děkan, Smita, Hampl, Hrdlička, Nouzák jakož i moje tělesná schránka. Gólů padalo jako máku, ostatně výsledek 8:4 pro Real hovoří jasně. Třikrát se trefil pan Hampl, přidali se i kolegové Diviš, Záruba, Nouzák, Hrdlička a "místňák" pan Rajnoch. A ještě důležitější je, že se podařilo finančně podpořit Nadaci Jakuba Voráčka. Za mě všechno v pořádku...

Texty pro anglickou verzi webu byly přeloženy oddělením překladů a tlumočení jazykové školy Channel Crossings

Používáme technické a marketingové soubory cookie. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto webových stránek, přijímáte naše zásady cookie.
Zásady zpracování osobních údajů.